שיתוף קהל

חשיבה צפויה

מרצה מעורר השראה

הדגמות מפתיעות

חשיבה מחוץ לקופסה

הופעות למגזר החרדי

הופעות לציבור הרחב

העשרה ובידור

קוסמות ייחודית

פורום עסקים מהבית

יצירתיות לילדים

התנדבות במלחמה

ירין קימור חושף קיבעונות חשיבה וכיצד ניתן להתגבר עליהן.

הרצאה טרנספורמטיבית המטילה ספק ומעצבת מחדש את גבולות החשיבה שלנו.

ירין קימור מדבר בלהט מול קהל מסוקרן.

ירין קימור על איך להסתכל על העולם בדרך רעענה וחדשנית.

ירין קימור מציג ומוכר את הערכה המצליחה שלו ⏤ "לצאת מקופסה" ⏤ 41 קלפים עם חידות מורכבות המאתגרות את היצירתיות האישית ומקדמות חשיבה לא שגרתית.

חשיבה על חשיבה. הופעה מותאמת לקהל, על סמך ניסיון רב בהופעות בפני המגזר החרדי: ישיבות, פורום "המודיע" בבניני האומה, בית הספר החרדי לפרסום – "סיעור מוחות", כפר חב"ד ועוד.

ירין מופיע בכל פורמט, מקבוצות קטנות (חוגי בית, ישיבות הנהלה, פורום מנהלים בדרגים שונים, מדעני מחקר ופיתוח, חדרי מורים, ימי היערכות) ועד לקהלים גדולים של מאות ויותר – (כינוסי עובדים בארגונים, חברות ועיריות) אירועי חברה, גמלאים, מכללות, גורמי חינוך, חברות הייטק, משפט, רפואה, צה"ל ושירותי הביטחון).

ירין, משלב בין כלי חשיבה לפיתוח יצירתיות, לבין הדרך היצירתית שהוא מביע באמצעותה את הרעיונות והטכניקות. בין השאר, ע"י הדגמות בעזרים של קוסמות ובטכניקות של מנטליזם (בלא לטעון ל"כוחות על"). כך הוא מצליח בדרך חווייתית, להעביר את הרעיון המרכזי – שהבלתי אפשרי, הוא אפשרי, שהוא גם שמה של ההרצאה והרעיון המרכזי בה.

ההדגמות והקסמים שירין משתמש בהן, נועדו לשרת רעיונות רחבים יותר, לפיתוח היצירתיות : ירין, מכניס יד לתוך אש אמיתית ואינו נשרף, חותך את גופו לשניים אל מול הקהל ב"שידור חיי" וחוזר לעצמו… אמנם מדהימים את המשתתפים, אך הקסמים מיועדים להביע קיבעונות חשיבה וטכניקות מעשיות – כדי להתגבר על הכשלים.

הרצאה בפני 300 אנשי עסקים, בחסות ספריית ירושלים. ההרצאה\מופע, הותאמה לאתגרים המיוחדים של עסקים קטנים, תוך כדי ולאחר תקופת הקורונה – עבודה מהבית, צמצום פעילות, טכנולוגיות חדשות, תחרות גוברת, רגולציות משתנות ועוד.

ירין רואה באנשי חינוך – צוותי הוראה ובילדים כאחד, את גולת הכותרת של פעילותו בפיתוח היצירתיות. הסיבה – ניכוש קיבעונות הווה ועבר, למען טיפוח דור העתיד. ירין הופיע במאות חדרי מורים, ימי היערכות, קבוצות מחוננים, עובדים סוציאליים וילדים עם צרכים מיוחדים, מנהלים במשרד החינוך ומוסדות אקדמיים כמו: אוניברסיטה העברית, מכון ויצמן, אוניברסיטת ת"א, הטכניון ומכללות שונות.

ירין, שהיה לוחם יחידה קרבית (גולני) בקו הראשון במלחמת יום כיפור, התגייס הפעם בדרך אחרת לאתגר הלאומי.
בין שאר הפעילויות שלו – הופעה בפני חיילים בגבול הצפון, הופעות למפונים בטבריה ובירושלים וליד מיטות חיילים פצועים ומפוני העוטף שנפגעו, במחלקת השיקום בתל השומר.